Adaptor N Female – N Female
10.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor N Female-N Female,este un adaptor folosit la antene sau cabluri pigtail pentru a conecta o mufa N Male la … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor N Male – N Female 90
17.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor N male – N female 90 grade, 6Ghz.

Adaugă în coș
Adaptor RPSMA – N FEMALE
17.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor RPSMA-N Female Specificatii: Impedanta: 50 ohm Gama de frecvente 0-11 GHz VSWR <1.3 Material bronz per QQ-B-626 Materialul de … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor RPSMA – N MALE
13.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor RPSMA – N MALE. Specifcatii: Impedanta: 50 ohm Gama de frecvente 0-11 GHz VSWR <1.3 Material bronz per QQ-B-626 … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor RPSMA Female – RPSMA Female
12.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor Bronz RPSMA-female – RPSMA-female.   Diferenta adaptori SMA:  

Adaugă în coș
Adaptor RPSMA MALE – RPSMA MALE
12.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor RPSMA Male – RPSMA Male 6 GHZ. Diferenta Adaptori:

Adaugă în coș
Adaptor SC/APC
1.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink SC/APC este un adaptor folosit la imbinarea a doua capete de fibra optica mufate utilizat in cutiile de jonctiune … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor SC/APC verde
1.00 leiTVA inclus STOC EPUIZATAlertă Stoc

Extralink SC/APC simplex este un adaptor folosit la imbinarea a doua capete de fibra optica mufate utilizat in cutiile de jonctiune … Mai mult

Cumpără
Adaptor SC/PC Simplex
1.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink SC/PC simplex este un adaptor folosit la imbinarea a doua capete de fibra optica mufate utilizat in cutiile de jonctiune … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor SFP-Rj45 S-RJ01
130.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-RJ01 este un adaptor SFP/RJ 45 10/100/1000M Specificaţii: Rată de transfer: 1.25 Gbps Lungime cablu: max. 100m prin cablu … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor SFP-RJ45 YT-SFP-T
110.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink YT-SFP-T Copper Small Form Pluggable (SFP)transceivers  este un adaptor de performanta inalta ,cost redus compatibil cu standardul Gigabit Ethernet … Mai mult

Adaugă în coș
Cleste sertizor 6+8P
32.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Cleste de sertizat mufe Rj45,Rj11,RJ12

Adaugă în coș