Adaptor SFP-Rj45 S-RJ01
130.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-RJ01 este un adaptor SFP/RJ 45 10/100/1000M Specificaţii: Rată de transfer: 1.25 Gbps Lungime cablu: max. 100m prin cablu … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor SFP-RJ45 YT-SFP-T
110.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink YT-SFP-T Copper Small Form Pluggable (SFP)transceivers  este un adaptor de performanta inalta ,cost redus compatibil cu standardul Gigabit Ethernet … Mai mult

Adaugă în coș
Adaptor SMA Female – CRC9
20.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor SMA Female / CRC9

Adaugă în coș
Adaptor SMA Female – RPSMA Male
20.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adapter SMA Female / RPSMA Male

Adaugă în coș
Adaptor SMA Male – RPSMA Female
20.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor SMA Male / RPSMA Female

Adaugă în coș
Cleste sertizor 6+8P
32.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Cleste de sertizat mufe Rj45,Rj11,RJ12

Adaugă în coș
Cleste sertizor Netrack
125.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Netrack cleste de sertizat mufe Rj45,Rj11,Rj12,cat6+AMP

Adaugă în coș
Cleste sertizor WZ003
55.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Logilink Cleste sertizor RJ45,RJ11,RJ12

Adaugă în coș
Conector rapid fibra SC-UPC
12.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Conector rapid fibra este un conector mecanic universal, folosit pentru terminarea unei fibre optice monomodale cu mufă SC/UPC fără a … Mai mult

Adaugă în coș
Manson protectie mufa RJ45
0.20 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Manson din plastic pentru mufe RJ45. Cu ajutorul manşonului puteţi identifica mai uşor un cablu în rack sau switch. În … Mai mult

Adaugă în coș
Media Convertor 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M
115.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink 950SFP este un convertor media Ethernet care convertește transmisia media între cablurile de cupru UTP și transmițătorul SFP din … Mai mult

Adaugă în coș
Modul EPON-OLT
200.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ 1.25G single mode este un tranceiver  SFP compatibil with Huwei, ZTE and Fiberhome EPON.   Data Rate:1250Mb/s … Mai mult

Adaugă în coș