Mikrotik SFP S-31DLC20D
112.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-31DLC20D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 20Km. Caracteristici: Rată … Mai mult

Adaugă în coș
Mikrotik SFP S-3553LC20D
310.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-3553LC20D este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 20km. … Mai mult

Adaugă în coș
Mikrotik SFP S-4554LC80D
370.00 leiTVA inclus STOC EPUIZATAlertă Stoc

Mikrotik SFP S-4554LC80D sunt o pereche de module de temperatură industrială (-40 ° C până la + 85 ° C) pentru … Mai mult

Cumpără
Mikrotik SFP S-55DLC80D
162.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik SFP S-55DLC80D este un modul SFP 1.25G cu conector Dual LC pentru legături lungi de 80 km. Compatibil cu toate produsele … Mai mult

Adaugă în coș
Mikrotik SFP S-85DLC05D
78.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-85DLC05D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 550m. Caracteristici: Rată … Mai mult

Adaugă în coș
Mikrotik SFP S+RJ10
280.00 leiTVA inclus STOC EPUIZATAlertă Stoc

Mikrotik S+RJ10 este un modul SFP+/RJ45 pentru 10 Gbps. Specificaţii: Chipset: Marvell 88X3310P Rate de transfer: 10 Mbps, 100 Mbps, … Mai mult

Cumpără
Modul EPON-OLT
200.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ 1.25G single mode este un tranceiver  SFP compatibil with Huwei, ZTE and Fiberhome EPON.   Data Rate:1250Mb/s … Mai mult

Adaugă în coș
Mufa de Prelungire RJ45 CAT 5e
4.50 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor pentru prelungirea cablurilor de retea intrerupte.

Adaugă în coș
Mufa de Prelungire RJ45 CAT 5e Shielded
12.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor de prelungire cabluri de retea cat 5e shielded.

Adaugă în coș
Mufa de Prelungire RJ45 CAT6
15.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Adaptor UTP mama-mama RJ45 cat 6.

Adaugă în coș
Mufa retea RJ 45 Cat 5E
1.50 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Netonix Mufa retea RJ 45 Ecranata cu scurgere electrostatica si conectori placati cu aur,pentru utilizarea cu cablurile dotate cu fir … Mai mult

Adaugă în coș
Mufa retea RJ 45 CAT7
3.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mufa retea ecranata pentru cablu SFTP cat 7

Adaugă în coș