RJ 45 Waterproof
31.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Gold Wifi Conector RJ45 outdoor, rezistent la umezeală, lungime cablu 24cm.poate fi montat pe o gaura de diametru 22mm.Protectie IP67.

Adaugă în coș
SFP Mikrotik S-3553LC20D
315.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-3553LC20D este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 20km. … Mai mult

Adaugă în coș
SFP S-31DLC20D
112.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-31DLC20D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 20Km. Caracteristici: Rată … Mai mult

Adaugă în coș
SFP S-3553-20-SC
145.00 leiTVA inclus STOC EPUIZATAlertă Stoc

Optic SFP S-3524S-20-SC si SFP S-5324S-20SC este  o pereche de tranceivere optice single mode WDM. Caracteristici: Single mode aplication pentru conectii … Mai mult

Cumpără
SFP S-5335-02-SC
120.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Optic SFP 5324S-02-SC si SFP3524S-02 SC este o pereche de tranceivere optice single mode 3km, BIDI WDM, TX1550/RX1310 S Caracteristici: Single mode aplication … Mai mult

Adaugă în coș
SFP S-85DLC05D
78.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S-85DLC05D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 550m. Caracteristici: Rată … Mai mult

Adaugă în coș
SFP UF-SM-10G-S
860.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Ubiquiti UF-SM-10G-S este o pereche de module SFP+ (10 Gbps), WDM cu un conector LC utilizabil pe distanţa de pana … Mai mult

Adaugă în coș
SFP UF-SM-1G-S SM 3KM Pereche
135.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Ubiquiti UF-SM-1G-S SM 3KM BiDi SFP Module este o pereche de tranceivere optice ce pot functiona pe distante de pana … Mai mult

Adaugă în coș
SFP YT-OC24-03AS 3 km
150.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

ExtraLink YT-OC24-03AS  si YT OC24-03 BS este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă … Mai mult

Adaugă în coș
Spliter RJ45
18.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Equip RJ45 splitter 8P8C plug -> 2 X 8P4C jack shielded 15cm cable Tip accesoriu RJ45 (8P8C) Mufa RJ45 lungime … Mai mult

Adaugă în coș
Tester Cablu
40.00 leiTVA inclus STOC EPUIZATAlertă Stoc

4World Tester cablu UTP,RJ45,RJ11,RJ12,cablu coaxial.Se alimenteaza cu o baterie de 9v care nu este inclusa in pachet.

Cumpără
Tester de cablu LAN/USB
160.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Equip Lan/Usb cable tester  este o unealta multifunctionala destinata depistarii si identificarii cablurilor cu defectiuni dintr-un grup de fire fara a … Mai mult

Adaugă în coș