Mufa Retea RJ 45 Ecranata
1.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mufa retea RJ 45 FTP-STP ecranata.

Adaugă în coș
Mufa retea UTP RJ 45
0.50 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mufa retea UTP 8 contacte RJ 45 

Adaugă în coș
Mufa RJ 45 colorata
0.52 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mufa de plastic RJ 45 colorata Cu ajutorul culorilor  puteţi identifica mai uşor un cablu în rack sau switch. Culori … Mai mult

Adaugă în coș
Mufa RJ45 Tough Cable Connector
2.50 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Ubiquiti ToughCable Connector este un conector RJ45 dezvoltat pentru cablurile ToughCable PRO. Firul de drenaj ESD poate fi conectact la … Mai mult

Adaugă în coș
Mufa RJ45 Tough Cable Connector Ground
4.00 leiTVA inclus STOC EPUIZATAlertă Stoc

Ubiquiti ToughCable Connector Ground este un conector RJ45 dezvoltat pentru cablurile ToughCable PRO si Tough Cable Carrier. Firul de drenaj … Mai mult

Cumpără
RJ 45 Waterproof
31.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Gold Wifi Conector RJ45 outdoor, rezistent la umezeală, lungime cablu 24cm.poate fi montat pe o gaura de diametru 22mm.Protectie IP67.

Adaugă în coș
SFP S-3553-20-SC
145.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Optic SFP S-3524S-20-SC si SFP S-5324S-20SC este  o pereche de tranceivere optice single mode WDM. Caracteristici: Single mode aplication pentru conectii … Mai mult

Adaugă în coș
SFP S-5335-02-SC
120.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Optic SFP 5324S-02-SC si SFP3524S-02 SC este o pereche de tranceivere optice single mode 3km, BIDI WDM, TX1550/RX1310 S Caracteristici: Single mode aplication … Mai mult

Adaugă în coș
SFP Single Mode WDM LC pereche
120.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

OPTIC SFP( S1203-L3302-LC SI S1205-L3302LC)1.25Gbps, LC SM, 10dB (2-3km) este o pereche de tranceivere optice singlemode,hot plugable,  ce pot functiona … Mai mult

Adaugă în coș
SFP UF-SM-10G-S
860.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Ubiquiti UF-SM-10G-S este o pereche de module SFP+ (10 Gbps), WDM cu un conector LC utilizabil pe distanţa de pana … Mai mult

Adaugă în coș
SFP UF-SM-1G-S SM 3KM Pereche
135.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Ubiquiti UF-SM-1G-S SM 3KM BiDi SFP Module este o pereche de tranceivere optice ce pot functiona pe distante de pana … Mai mult

Adaugă în coș
SFP YT-OC24-03AS 3 km
150.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

ExtraLink YT-OC24-03AS  si YT OC24-03 BS este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă … Mai mult

Adaugă în coș