Mikrotik S+DA0001
125.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S+DA0001 este un cablu de legatură pentru conectarea a două echipamente aflate la distante scurte,pe acelasi rack, sau pe … Mai mult

Adaugă în coș
Mikrotik SFP+ 3m cablu
175.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Mikrotik S+DA0003 este un cablu de legatură pentru conectarea a două echipamente aflate la distante scurte,pe acelasi rack, sau pe … Mai mult

Adaugă în coș
Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM
14.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK SM LC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 2M Caracteristici:  Conectori:LC/LC Polisare:UPC Tip:Single Mode Tipul Fibrei:OM3 50/125 Lungime 2M Garantie 12 luni

Adaugă în coș
Patch cord UTP 1m
5.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

CABLEXPERT Cablu UTP,negru,lungime 1M,mufat contacte placate cu aur.

Adaugă în coș
Patchcord fibra optica MM OM2 LC-LC/APC DUP 50/125 5M
23.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink cablu fibra optica MM OM2 conector LC-LC/APC DUP 50/125,lungime 5m. Caracteristici: Conectori:LC/LC Polisare:APC Tip:Duplex Tipul Fibrei:OM2 50/125 Lungime 5M … Mai mult

Adaugă în coș
Patchcord fibra optica OM3 LC-LC/APC DUP 50/125 5M
30.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK  MM OM3 LC-LC/APC DUP 50/125 5M, Caracteristici: Conectori:LC/LC Polisare:APC Tip:Duplex Tipul Fibrei:OM3 50/125 Lungime 5M Insertion Loss~ 0.12 dB … Mai mult

Adaugă în coș
Patchcord fibra optica SC/UPC – SC/APC 20m
32.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK Patchcord fibra optica  EASY FLEX SC/UPC – SC/APC G657B3 LSZH 3.0MM Caracteristici: Culoare:Alb Conectori:SC Lungime 20m RL: > 50 dB (UPC) … Mai mult

Adaugă în coș
Patchcord fibra optica SC/UPC-SC/APC 10M
21.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK PATCHCORD Fibra Optica EASY FLEX SC/UPC – SC/APC G657B3 LSZH 3.0MM   Caracteristici: Culoare:Alb Lugime:10Metrii Conectori:SC/SC RL: > 50 dB … Mai mult

Adaugă în coș
Patchcord fibra optica SC/UPC-SC/APC 15M
25.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK PATCHCORD Fibra Optica EASY FLEX SC/UPC – SC/APC G657B3 LSZH 3.0MM 15m Caracteristici: Culoare:Alb Lugime:10Metrii Conectori:SC/SC RL: > 50 … Mai mult

Adaugă în coș
Patchcord Fibra Optica SC/UPC-SC/APC 3m
13.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK PATCHCORD EASY FLEX SC/UPC – SC/APC G657B3 LSZH 3.0MM   Culoare:Alb Lungime : 3M Conectori:SC-SC IL: < 0.3 dB … Mai mult

Adaugă în coș
PATCHCORD Fibra Optica SC/UPC-SC/APC 5M
16.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK PATCHCORD EASY FLEX SC/UPC – SC/APC G657B3 LSZH 3.0MM Caracteristici: Culoare :ALB Lungime : 5M Conectori:LC IL: < 0.3 … Mai mult

Adaugă în coș
Patchcord SFP+ 10G 3m
140.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink SFP+ este un cablu de legatură pentru conectarea a două echipamente aflate la distante scurte,pe acelasi rack, sau pe … Mai mult

Adaugă în coș