WifiWorld / Cabluri / Patchcords / Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM

Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM

14.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK SM LC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 2M

Caracteristici:

  •  Conectori:LC/LC
     Polisare:UPC
     Tip:Single Mode
     Tipul Fibrei:OM3 50/125
     Lungime 2M

Garantie 12 luni

4 în stoc

Categorie:
Wifi World