WifiWorld / Cabluri / Patchcords / Patchcord fibra optica MM OM2 LC-LC/APC DUP 50/125 5M

Patchcord fibra optica MM OM2 LC-LC/APC DUP 50/125 5M

23.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

Extralink cablu fibra optica MM OM2 conector LC-LC/APC DUP 50/125,lungime 5m.

Caracteristici:

Conectori:LC/LC
Polisare:APC
Tip:Duplex
Tipul Fibrei:OM2 50/125
Lungime 5M
Insertion Loss ~ 0.09 dB (+ 0.06 dB)
Return Loss ~ 64 dB (+ 3 dB)

Garantie 12 luni

3 în stoc

Categorie:
Wifi World