WifiWorld / Cabluri / Patchcords / PATCHCORD Fibra Optica SC/UPC-SC/APC 5M

PATCHCORD Fibra Optica SC/UPC-SC/APC 5M

16.00 leiTVA inclus ÎN STOCLIVRARE IMEDIATĂ

EXTRALINK PATCHCORD EASY FLEX SC/UPC – SC/APC G657B3 LSZH 3.0MM

Caracteristici:

Culoare :ALB
Lungime : 5M
Conectori:LC
IL: < 0.3 dB RL: > 50 dB (UPC)
RL: > 60 dB (APC)
RL: > 35 dB (MM)

2 în stoc

Categorie:
Wifi World