Module SFP 3524S/5324S-20-SC...

Module SFP 3524S/5324S-20-SC (pereche) Optic

Optic SFP S-3524S-20-SC si SFP S-5324S-20-SC sunt o pereche de tranceivere optice single mode WDM.

OPTIC-SFP-3524S-20-SC
În stoc
145,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Optic SFP S-3524S-20-SC si SFP S-5324S-20-SC sunt o pereche de tranceivere optice single mode WDM.

Caracteristici:

  • Single mode aplication pentru conectii optice pana la 20km , pe un singur core de fibra.
  • Hot pluggable
  • Pana la to 1.25Gbps bi-directional data links.

Se vinde la pereche 

Fibra/Tip de cablu Single-Mode Fiber
Connector SC Connector
Module type SFP
BIDI WDM YES
Max distance 20 km
Color code Albastru
Wavelength TX: 1310nm / RX: 1550nm
Operational temperature 0 – 70°C

 

Fiber/Cable Type Single-Mode Fiber
Connector SC Connector
Module type SFP
BIDI WDM YES
Max distance 20 km
Color code Yellow
Wavelength TX: 1550nm / RX: 1310nm
Operational temperature 0 – 70°C

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.