Pigtail Fibra Optica SC/APC Single...

Pigtail Fibra Optica SC/APC Single Mode, Easy Strip, Alb, 1,5m Extralink

Pigtail Fibra Optica SC/APC Single Mode, Easy Strip, Alb, 1,5m

EX.8765
În stoc
3,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Extralink Pigtail Fibra Optica SC/APC Single Mode, Easy Strip, Alb, 1,5m - este realizat pe o fibră G.657A monomod, dedicată tehnologiei FTTx. Această fibră se caracterizează prin raza de îndoire redusă, fără a reduce atenuarea. Aceasta este o caracteristică foarte importantă în timpul construcției rețelelor FTTx datorită numărului mare de schimbări ale direcției optice a liniei și din cauza dimensiunii reduse a dulapurilor și a cutiilor de distribuție. Pigtail-ul este utilizat în principal în terminațiile cablurilor clientului, în prizele clientului și în tablourile finale.

Specificatii:

  • Fibra standard: G.657.A1
  • Lungime: 1,5m
  • Conector: SC/APC
  • Raza minimă de îndoire: 10 mm
  • Atenuare medie aleatorie a IL: 0,15 dB
  • Reflectanță RL APC:> 60 dB
  • Rezistența fibrelor:> 9 N
  • Temperatura de funcționare: -40°C ~ +85°C
  • Diametrul fibrei: 0,9 mm
  • Invelis: Easy-strip

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior/Exterior
Dimensiuni
1.5m
No reviews

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.