Cablu Fibra Optica FTTH 2 Fire cu...

Cablu Fibra Optica FTTH 2 Fire cu Sufa, SST-Drop, Single Mode Corning

Fibra Optica FTTH cu doua fire si sufa de sustinere, se poate folosi in interior si exterior.  

COR-G652D-SSTD-2F
În stoc
0,88 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Fibra optica FTTH cu doua fire si sufa de sustinere. 

Specificatii:

  • Tip fibra: G.652D
  • Atenuare
  • La 1310 nm 0,4 dB km
  • La 1550 nm 0,3 dB km

Dimensiuni cablu: 

  • Numar de fibre: 2
  • Armatura: Material KFRP
  • Diametru: 0,58 MM
  • Messenger Material: Cablu de otel
  • Diametru: 1,2 mm
  • Invelis: Material LSZH
  • Grosime: ≥40 mm
  • Dimensiuni exterioare: 5,2 mm (±0,2) x 2,0 mm (±0,1)
  • Tensiune la intindere: short-term 600N long-term 300N
  • Rezistena short-term: 2200N long-term 1000N
  • Raza de curbura maxima: static 15 mm  - dinamic 30 mm
  • Temperatura de fucntionare: - 40°C la +70°C
Grosime cablu
0,58 MM
Destinatie(Folosinta)
Interior/Exterior
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.