Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC, SM Simplex Flat Drop Extralink
Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC, SM Simplex Flat Drop Extralink
Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC, SM Simplex Flat Drop Extralink
Patchcord Fibra Optica SC/APC -...
Patchcord Fibra Optica SC/APC -...
Patchcord Fibra Optica SC/APC -...

Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC, SM Simplex Flat Drop Extralink

Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX PLAT DROP cu Sufa - Diferite dimensiuni.

Lungime
  • 30 M
  • 50 M
  • 100 M
  • 125 M
  • 40 M
  • 150 M
  • 80 M
  • 200 M
EX.8451
În stoc
25,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX PLAT DROP cu Sufa- diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare. Patchcord-urile sunt, de asemenea, utilizate pe scară largă în rețelele FTTH pentru a conecta dispozitive de tip OLT și ONU / ONT.

Specificatii:

  • Categorie: Single-Mode
  • Fibra standard: G.657.A2
  • Lungime: 80m, 100m, 125m, 150m, 200m
  • Tipuri de conectori: SC/APC - SC/APC
  • Tipul de fibră optică: Simplex

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior/Exterior
Dimensiuni
80m, 100m, 125m, 150m, 200m
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.