Patchcord Fibra Optica SC/APC -...

Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC, SM, Simplex, 3.0mm Extralink

Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM, diferite dimensiuni

Lungime
  • 2 M
  • 3 M
  • 5 M
  • 0.5 M
  • 1 M
  • 15 M
  • 25 M
  • 60 M
PFO-2SC-APC-SIM-05m
În stoc
6,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM

Specificatii:

  • Categorie cablu: Single-Mode
  • Fibra standard: G.657.A1
  • Lungime: 0.25m, 1m, 2m, 3m, 5m, 15m, 25m, 60m
  • Tipuri de conectori: SC/APC - SC/APC
  • Diametru cablu: 3,0mm

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior
Dimensiuni
0.25m, 1m, 2m, 3m, 5m, 15m, 25m, 60m
No reviews

Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.