Patchcord Fibra Optica LC/UPC -...

Patchcord Fibra Optica LC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex, 3.0mm Extralink

Patchcord Fibra Optica LC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex, 3.0mm - diferite dimensiuni

Lungime
  • 2 M
  • 5 M
  • 0.5 M
  • 1 M
PFO-LC-UPC-SC-UPC-SIM-05m
În stoc
6,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Patchcord Fibra Optica LC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex, 3.0mm

Specificatii:

  • Categoria cablurilor: Single-Mode
  • Fibra standard: G.652.D
  • Lungime: 0,5m, 1m, 2m, 5m
  • Tipuri de conectori: SC/UPC-LC/UPC
  • Diametru cablu: 3,0mm

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior/Exterior
No reviews

Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.