Patchcord Fibra Optica LC/APC -...

Patchcord Fibra Optica LC/APC - LC/APC SM (Single Mode) 9/125 Duplex 2m Extralink

Extralink Patchcord Fibra Optica LC/APC - LC/APC SM (Single Mode) 9/125 Duplex 2m

EX.1315
În stoc
17,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Extralink Patchcord Fibra Optica LC/APC - LC/APC SM (Single Mode) 9/125 Duplex 2m

Caracteristici:

  • Conectori: LC/LC
  • Polisare: APC
  • Tip: Duplex
  • Tipul Fibrei: G.657.A1 9/125
  • Insertion Loss ~ 0.09 dB (+ 0.06 dB)
  • Return Loss ~ 64 dB (+ 3 dB)
  • Distanta: 2m

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.