Module SFP+ S+2332LC10D (pereche)...

Module SFP+ S+2332LC10D (pereche) Mikrotik

Pereche de Module SFP+ (10 Gbit), 10 km, pentru un singur cablu optic

S+2332LC10D
La Comanda | Tel.: 0722 161 007
1.795,00 lei
Livrare în 1-7 zile.
 

Mikrotik S+2332LC10D este un kit bidirecțional SFP+ 10G. Kitul conține două module SFP+ care pot fi utilizate ca perechi pentru a obține rate de operare de până la 10Gbps pentru distanțe de până la 10 km pe un singur cablu optic.

Specificatii:

  • Conector: LC UPC
  • Data Rate: 10G
  • Distanță: 10 km

Documentatie:

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP+
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.