Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink
Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink
Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink
Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM...
Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM...
Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM...

Module SFP LC 3km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink

Extralink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 3 km.

EX.6198
În stoc
92,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Extralink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 3 km.

Specificatii:

  • Rată de transfer: 1.25 Gbps
  • Lungime de undă: T1310nm / R1550nm
  • Mod: Single Mode
  • Distanţă: până la 3km
  • Conector: LC 

Garantie de conformitate 24 luni

Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.