Module SFP S-3553LC20D (pereche)...

Module SFP S-3553LC20D (pereche) Mikrotik

Doua SFP-uri (1.25G) module kit, 20Km, single mode

S-3553LC20D
În stoc
390,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Mikrotik S-3553LC20D este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 20km.

Caracteristici:

  • Rată de transfer: 1.25G
  • Lungime de undă: T1310nm/R1550nm
  • Mod: Single Mode
  • Distanţă: până la 20km
  • Conector: LC 
  • Temperatura de operare: -40°C ... +60°C

Documentatie:

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.