Module SFP ML-S3155/S5531-20-LC (pereche) MaxLink
Module SFP ML-S3155/S5531-20-LC (pereche) MaxLink
Module SFP ML-S3155/S5531-20-LC...
Module SFP ML-S3155/S5531-20-LC...

Module SFP ML-S3155/S5531-20-LC (pereche) MaxLink

MaxLink Modulele SFP ML-S5531/S3155-20 Pereche WDM utilizează 1 fibră optică pentru conexiunea în două sensuri, astfel încât să puteți dubla capacitatea cablului optic fără a schimba cablul.

ML-S3155-20-LC
În stoc
140,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

MaxLink Modulele SFP ML-S5531/S3155-20-LC Pereche WDM utilizează 1 fibră optică pentru conexiunea în două sensuri, astfel încât să puteți dubla capacitatea cablului optic fără a schimba cablul. Modulul SFP acceptă DDM - monitorizarea digitală a diagnosticului. Modulele sunt compatibile cu toate produsele MikroTik și cu altele marcate drept „Cisco compatibile”.

Specificatii:

  • Conectori optici: LC
  • Compatibilitate: Cisco, Mikrotik
  • Format: SFP
  • Tipul de cablu: Single Mode
  • Viteza de transmisie: 1 Gbps
  • Lungime de undă - Tx / Rx: 1310/1550 nm
  • Distanța: 20 km
  • Tip de transfer: WDM
  • Temperatura de operare: -10°C .. +70 °C
  • DDMI - diagnostic: Da

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.