Modul SFP S-55DLC80D Mikrotik

Modul SFP S-55DLC80D Mikrotik

Modul SFP 1.25G pentru legături de 80 km cu conector Dual LC

S-55DLC80D
În stoc
159,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Mikrotik S-55DLC80D este un modul SFP 1.25G cu conector LC dual pentru legături lungi de 80 km. Grad de temperatură industrială (-40° C până la +85° C). Compatibil cu toate produsele MikroTik, care au sloturi SFP sau SFP+.

Specificatii:

  • Conector: Dual-LC
  • Data Rate: 1,25G
  • Distanță: 80 km
  • Format: SFP
  • Mod: SM
  • Lungimea de undă: 1550nm

Documentatie:

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.