Modul SFP XS+31LC10D Mikrotik

Modul SFP XS+31LC10D Mikrotik

Un modul combinat SFP 1.25G, SFP+ 10G și 25G SFP28.

XS+31LC10D
La Comanda | Tel.: 0722 161 007
987,00 lei
Livrare în 1-7 zile.
 

Mikrotik XS+31LC10D - Această unitate este o actualizare directă a modulului nostru anterior SFP+ 10G de 10 km: mai multe funcționalități la același preț. Am adăugat suport SFP28 de 25G - astfel încât să puteți utiliza un modul în toate configurările dvs. Perfect pentru routerul de conectivitate CCR2004-1G-12S+2XS și orice alte dispozitive multiport.

Specificatii:

  • Conector: Dual LC UPC
  • Rata de date: 1G / 10G / 25G
  • Distanta: 10km
  • Format: SFP / SFP+ / SFP28
  • MTBF: Aproximativ 200'000 de ore la 25C
  • Mod: Single
  • Lungime de undă: 1310 nm

Documentatie:

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP / SFP+ / SFP28
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.