Modul SFP S-85DLC05D Mikrotik

Modul SFP S-85DLC05D Mikrotik

Modul SFP (1.25G), 550m, Multi Mode

S-85DLC05D
În stoc
89,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Mikrotik S-85DLC05D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 550m.

Caracteristici:

  • Rată de transfer: 1.25G
  • Lungime de undă: 850nm
  • Mod: Multi Mode
  • Distanţă: până la 550m
  • Conector: Dual LC 

Documentatie:

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.