Modul SFP+ S+85DLC03D Mikrotik

Modul SFP+ S+85DLC03D Mikrotik

Modul SFP+ (10 Gbit), Distanta de 300m, Multi Mode

S+85DLC03D
La Comanda | Tel.: 0722 161 007
270,00 lei
Livrare în 1-7 zile.
 

Mikrotik S+85DLC03D este un transmițător de 10G SFP+ cu un conector LC, de 850nm, pentru conexiuni Multi Mode de până la 300 de metri. Unitățile sunt testate și compatibile cu CCR1036-8G-2S + și CCR1036-8G-2S + EM. Unitățile sunt compatibile și cu dispozitivele non-MikroTik SFP.

Specificatii:

  • Conector: Dual LC UPC
  • Data Rate: 10G
  • Distanță: 300m
  • Format: + SFP
  • Mod: MM
  • Lungimea de undă: 850nm

Documentatie:

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP+
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.