Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink
Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink
Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink
Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM...
Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM...
Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM...

Module SFP LC 20km SM WDM 1310/1550NM (pereche) Extralink

Extralink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM LC este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 20 km.

EX.6204
În stoc
90,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Extralink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM LC este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 20 km.

Specificatii:

  • Rată de transfer: 1.25 Gbps
  • Lungime de undă: T1310nm / R1550nm
  • Mod: Single Mode
  • Distanţă: până la 20km
  • Conector: LC 

Garantie de conformitate 24 luni

Garantie comerciala 12 luni

Format
SFP
Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.