Patchcord Fibra Optica LC/UPC -...

Patchcord Fibra Optica LC/UPC - LC/UPC, SM, Duplex, 3.0mm Extralink

Patchcord Fibra Optica LC/UPC - LC/UPC, SM, Duplex, 3.0mm, diverse lungimi

Lungime
  • 5 M
  • 1 M
PFO-2LC-UPC-DUP-1m
În stoc
14,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

EXTRALINK Patchcord Fibra Optica LC/UPC - LC/UPC, SM, Duplex, 3.0mm

Caracteristici:

  •  Conectori: LC/LC
  •  Polisare: UPC
  •  Tip: Single Mode
  •  Tipul Fibrei: G.657.A1

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior/Exterior
No reviews

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.