Patchcord Fibra Optica SC/UPC -...

Patchcord Fibra Optica SC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex, 3.0mm Extralink

Patchcord Fibra Optica SC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex, 3.0mm - Diferite dimensiuni

Lungime
  • 2 M
  • 3 M
  • 5 M
  • 1 M
PFO-2SC-UPC-SIM-1m
În stoc
7,30 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Patchcord Fibra Optica SC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex, 3.0mm

Specificatii:

  • Categoria cablurilor: Single-Mod
  • Fibra standard: G.652.D
  • Lungime: 1m, 2m, 3m, 5m
  • Tipuri de conectori: SC/UPC-SC/UPC
  • Diametru cablu: 3,0mm
  • Tipul de fibră optică: Simplex

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

29 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.