Media Convertor MultiMode OM1-MM - Set TXRX OEM
Media Convertor MultiMode OM1-MM - Set TXRX OEM
Media Convertor MultiMode OM1-MM - Set TXRX OEM
Media Convertor MultiMode OM1-MM - Set TXRX OEM
Media Convertor MultiMode OM1-MM - Set TXRX OEM
Media Convertor MultiMode OM1-MM -...
Media Convertor MultiMode OM1-MM -...
Media Convertor MultiMode OM1-MM -...
Media Convertor MultiMode OM1-MM -...
Media Convertor MultiMode OM1-MM -...

Media Convertor MultiMode OM1-MM - Set TXRX OEM

Media convertor OM1-MM pentru distante de 2 km

OM1-MM
În stoc
150,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Media convertor OM1-MM - acesta converteste semnalul venit de pe cablu torsadat SFTP/UTP in semnal luminos ce este apoi transmis prin cablu de fibră optică.
Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în fereastra II i III de transmitere 1310/1550 nm.

Specificatii:

  • Conector optic: SC
  • Număr de fibre: 1 buc.
  • Distanța de emisie: 2 km - Fibră optică multimode
  • Standardele compatibile: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Port LAN: 1 buc. (RJ-45. UTP/STP)
  • Viteză de comunicaţie: 10/100 Mbps
  • Lungime de undă ieșire optică: 1550 / 1310 nm
  • Caracteristici principale:
  • Auto detecţie MDI/MDI-X
  • Auto detecţie a vitezei de transfer
  • Transmisie bidirecţională printr-o singură fibră optică
  • LED-urile indică starea de funcţionare a echipamentului
  • Tehnologie multiplicată în domeniul lungimii undei optice WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Alimentare: 5 V DC / 2 A (alimentator în set)
  • Temperatură de lucru: -10 °C ... 50 °C
  • Umiditatea relativă permisă: 5 % ... 95 %
  • Greutate: 0.140 kg
  • Dimensiuni: 120  x 72  x 27 mm

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Porturi Ethernet 10/100 Mbit/s
1
Destinatie(Folosinta)
Interior
Dimensiuni
120 x 72 x 27 mm
Greutate
0.140 kg
No reviews

6 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.