Pigtail Fibra Optica SC/APC Single...

Pigtail Fibra Optica SC/APC Single Mode Extralink

Pigtail Fibra Optica SC/APC Single Mode - diferite dimensiuni

Lungime
  • 2 M
  • 3 M
  • 1 M
  • 1.5 M
EX.1902
În stoc
2,90 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Extralink Pigtail Fibra Optica SC/APC Single Mode - este realizat pe o fibră G.657A monomod dedicată tehnologiei FTTx. Această fibră se caracterizează printr-o rază de îndoire redusă fără o atenuare crescută. Aceasta este o caracteristică foarte importantă în timpul construcției rețelelor FTTx datorită numărului mare de schimbări în direcția liniei optice și a dimensiunilor reduse ale dulapurilor și cutiilor de distribuție. Pigtail-ul este utilizat în principal la terminările cablurilor clientului în prizele de la client și la elementul de distribuție final.

Specificatii:

  • Fibra standard: G.657.A1
  • Lungime: 1m, 1,5m, 2m, 3m
  • Conector: SC/APC
  • Raza minimă de îndoire: 10 mm
  • Atenuare medie aleatorie a IL: 0,15 dB
  • Reflectanță RL APC:> 60 dB
  • Rezistența fibrelor:> 9 N
  • Temperatura de funcționare: -40°C ~ 85°C
  • Diametrul fibrei: 0,9 mm
  • Invelis: PVC
  • Pierderea inserției: <= 0,3 DB
  • Pierderi de returnare:> = 60 DB

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior/Exterior
Dimensiuni
1m, 1,5m, 2m, 3m
No reviews

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.