Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M
Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M
Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M
Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M

Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M

Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M

PT-FO-FC/APC
În stoc
7,00 lei
Livrare în 24 de ore.

 

Pigtail Fibra Optica SM FC/APC 1M - este o secțiune scurtă de fibră optică cu înveliș tampon, terminată într-un capăt cu o mufă de conectare și celălalt capăt lăsat liber.
Pigtail-urile se sudează cu fibrele optice, eliminând astfel procesul de pregătire a conexiunilor.

Specificatii:

  • Tip conector: FC/APC
  • Tip fibră optică: 9/125 µm
  • Lungime: 1 m

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Destinatie(Folosinta)
Interior
No reviews

30 alte produse din aceeasi categorie:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implica acceptarea lor. Mai multe detalii aici.